12
Kasım
12.11.2018 16:44
BÜYÜKŞEHİR’DEN AFGANLARA TÜRKÇE

BÜYÜKŞEHİR’DEN AFGANLARA TÜRKÇE EĞİTİMİ Büyükşehir Belediyesi, Kayseri’de yaşayan Afganlara Türkçe eğitimi veriyor. Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK’e bağlı Genç KAYMEK bugüne kadar 7’den 70’e çok sayıda Afgan mülteciye Türkçe öğretti. Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Genç KAYMEK Gençlik Merkezleri sadece öğrencilere eğitim ve sosyal destek vermekle kalmıyor, ülkemizdeki bazı sorunların çözümü için de görev üstleniyor. Şehrimiz Afgan mültecilere kucak açıp ev sahipliği yaparken Kayse

Daha Fazla
07
Kasım
07.11.2018 17:18
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Gönül Belediyeciliği’ felsefesiyle gerçekleştirdiği bu eğitim hareketi ulusal basında da geniş çapta yer aldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in ‘gönül projem’ dediği ve Türkiye’de bir ilk olan KAYMEK Talas Gençlik Merkezi, uygulanan eğitim modeliyle örnek teşkil ediyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Gönül Belediyeciliği’ felsefesiyle gerçekleştirdiği bu eğitim hareketi ulusal basında da geniş çapta yer aldı.

Daha Fazla
07
Kasım
07.11.2018 09:34
KAYMEK, 3 yeni fotoğraf ekledi. 16 saat · KAYMEK ile Kocasinan Sağlık Müdürlüğü iş birliği çerçevesinde kursiyerlere yönelik Disleksi (Özel Öğrenme Güçlüğü) Semineri düzenlendi.

KAYMEK ile Kocasinan Sağlık Müdürlüğü iş birliği çerçevesinde kursiyerlere yönelik Disleksi (Özel Öğrenme Güçlüğü) Semineri düzenlendi. Yaklaşık 35 kişinin katıldığı seminerde disleksinin zihinsel bir engel ya da hastalık değil, öğrenim güçlüğü olduğu vurgulandı. #kaymek #sağlıkmüdürlüğü #kocasinan #disleksi #özelögrenmegüclügü

Daha Fazla
07
Kasım
07.11.2018 09:33
'Bağışlanan her organ, filizlenen candır!'

'Bağışlanan her organ, filizlenen candır!' #kaymek #organ #organbağışı #organbağışıhaftası

Daha Fazla
03
Kasım
03.11.2018 08:53
Başkan Çelik'ten Sarız Kadın ve Gençlik Merkezi ziyareti

İlçelerimize yaptığımız Kadın ve Gençlik Merkezleri’miz ilçelerimizin sosyal hayatına önemli katkılar sağlıyor. Sarız Kadın ve Gençlik Merkezi de altı farklı branşta sekiz sınıf ile Sarız’ımıza hizmet veriyor.

Daha Fazla
01
Kasım
01.11.2018 10:11
KAYMEK'ten Kan Bağışı

Kızılay Haftası münasebetiyle Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK tarafından Kan Bağışı kampanyası düzenlendi. Kampanyanın ilk gününde gençler tarafından yaklaşık 100 ünite kan bağışı yapıldı.

Daha Fazla