08
Aralık
08.12.2023 11:28
Büyükşehir KAYMEK’ten 4,5 Yılda Yarım Milyonu Aşkın Vatandaşa Hizmet

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin mesleki eğitim ve kültür kuruluşu Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), ortaya koyduğu kurs, sergi, atölye, danışmanlık, kamp ve öğrenciler için ücretsiz çamaşır yıkama merkezi gibi çeşitli hizmetlerle yaklaşık 4,5 yılda yarım milyonu aşkın insanın hayatına katkı sağladı.

Daha Fazla
04
Aralık
04.12.2023 10:41
Başkan Büyükkılıç, KAYMEK Akademi'yi Ziyaret Etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, KAYMEK Akademi’de kursiyerlerle bir araya gelerek, derslere katıldı.

Daha Fazla
04
Aralık
04.12.2023 10:38
Başkan Büyükkılıç, Talas Sosyal Yaşam Merkezi’nde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas Sosyal Yaşam Merkezi’ni ziyaret ederek, Büyükşehir’in tam donanımlı ve uzman kadrolu tesisindeki hizmetlerden faydalanan vatandaşlarla sohbet etti. Merkez kırsal ayrımı yapmadan tüm ilçeleri sosyal yaşam merkezleri ile donatan Büyükşehir Belediyesi, tam donanımlı bu tesislerde vatandaşlara uzman kadrosu ile nitelikli hizmet vermeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini yerinde inceleyen Başkan Büyükkılıç, Talas bölg

Daha Fazla
04
Aralık
04.12.2023 10:36
Başkan Büyükkılıç’tan, ‘Gönül Belediyeciliği’nin En Güzel Örneklerinden Engelsiz Yaşam Merkezi’ne Ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türkiye’ye örnek olan Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi’ni de ziyaret ederek, ‘özel çocuklarımız’ diyerek bağrına bastığı engelli çocuklarla yakından ilgilendi.

Daha Fazla
01
Aralık
01.12.2023 14:49
Başkan Büyükkılıç, Çamaşır Yıkama Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir’in öğrenci dostu hizmeti Çamaşır Yıkama Merkezi’nde incelemelerde bulunarak, ücretsiz hizmetten faydalanan öğrencilerle sohbet etti.

Daha Fazla
01
Aralık
01.12.2023 11:33
Büyükşehir KAYMEK'ten Öğrenciler İçin Ödev Merkezi Hizmeti

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), öğrencilerin faydalanacağı ödev merkezleri hizmetini başlattı.

Daha Fazla