19
Temmuz
22:20
E38

"E-38” BİR ALIŞVERİŞTEN DAHA FAZLASI…

Türkiye’de dekorasyondan, aksesuara, sanattan ev tekstiline kadar, dokunduğu her alanda, kaliteye imza atan E-38, oldukça geniş bir ürün yelpazesini tüketiciyle buluşturuyor. 2004 yılından bu yana % 100 güvenli, alışverişinde en çok titizlenen tüketicinin, tercihi olan KAYMEK ürünleri,bu kez E-38 ile e-ticaret platformlarında da en çok tercih edilen marka olmaya adım atıyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ‘nin önemli bir hizmeti olan, bir KAYMEK A.Ş. markası KAYMEK’te,alanında uzman, ödüllü ve profesyonel ellerden çıkan ürünler, tarihi dokuların yanı sıra günümüz modernitesini de yansıtmakta. 35 Kategoride 100’lerce özgün çalışılmış ürünü, E-38 ile sizlerle buluşacak… Global bilgi birikimini, doğru yetenekler ve sanatla buluşturan E-38, birbirinden şık tasarımları Türkiye’nin neresinde olursanız olun kapınıza getiriyor.

E-38, güvenilirliği, avantajlı fiyatları, mağaza paketleri, gelişmiş satış araçları, promosyonları, hediyeleri ve sürprizleriyle, e-ticaret kulvarına da adını altın harflerle yazdırmayı hedefliyor.

Bir tıkla sizi bekletmeden, hızla ürününüzü size ulaştırmayı hedefleyen E-38, 7/24 hizmetinizde. Hem geçmişin güzel anlarını ilk günkü gibi saklamak; hem de günümüz modern şıklığına uyum sağlamak için hadi! Unutmayın eviniz sizsiniz. Şimdi E-38’le kendimizi yansıtma zamanı…

www.e38.com.tr

Dekorasyondan, aksesuara, sanattan ev tekstiline kadar evinize ve ruhunuza ilham veren her şey, sizin için…