16
Ocak
10:36
Büyükşehir KAYMEK’in Bahar Dönemi Kurs Kayıtları Başladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), Kayserili vatandaşlara yönelik sürdürdüğü kurs faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda 2024 Bahar Dönemi kurs kayıtlarını başlatan KAYMEK, 24 farklı alanda 14’ü yeni olmak üzere 141 farklı branşta 5 Şubat 2024 tarihinde eğitimlerine başlayacak.

Kayseri’de mesleki eğitim ve kültüre yönelik faaliyetleri ile herkese ve her kesime sunduğu hizmetleri ile tanınan KAYMEK, ücretsiz hizmetlerini çeşitlendirerek ve arttırarak sürdürürken, vatandaşlar tarafından da büyük ilgi ile karşılanıyor.

KAYMEK, 12 TESİSTE 6 BİN KURS BAZLI KURSİYER KAPASİTESİ İLE HİZMETTE

Büyükşehir KAYMEK, 2024 Bahar Dönemi için kurs kayırlarına start verirken, toplam 12 tesiste 6 bin kurs bazlı kursiyer kapasitesi ile 24 farklı alanda 14’ü yeni olmak üzere 141 farklı branşta eğitimlerine başlayacak. Çocuk Giysileri Dikimi’nden (Tekamül), Dökümcü’ye (Gümüş Takı İşl.), Elde Çini İğnesi, Elde Tül İşi Yapımı’ndan Filografi Tekniği’ne (Tekamül), Fransızca B2 Seviyesi Kurslarından Gelin Aksesuarları Yapımı, İşaret Dili Eğiticinin Eğitimi, Mobilya Terziliği, Photoshop ile Dijital Tasarımlar (ETSY), Sır Altı Çini Uygulama, Sürü Yönetimi Elemanı, Zbrush (Temel Seviye) gibi yeni branşların yanı sıra, vatandaşlardan gelen yoğun talepler neticesinde Eczacı Asistanlığı, Arıcılık, Meyve Ağaçları Budama ve E-ticaret Eğitimi gibi branşlara da bahar dönemi planlamasında yer veriliyor.

Portföyüne yeni kursları da ekleyerek eğitimlerine devam eden KAYMEK’te kursiyer olabilmek için www.kaymekonline.com sitesinden başvuru yapılması yeterli oluyor. Kurslara ilişkin güncel ve hızlı bilgi alabilmek için sosyal medya hesapları takip edilebilirken, diğer taraftan 0 352 231 80 31 numaralı telefondan da bilgi alınabiliyor.

 

🌐www.kaymekonline.com  adresimizden kayıt olmak  için acele ediniz.🤗😊🥰