| "Başkalarına Verdiğimiz Kadar Zenginiz"  
 
   

 KAYMEK tarafından düzenlenen Aile Eğitim Seminerlerine Abdurrahman Dilipak katıldı

"BAŞKALARINA VERDİĞİMİZ KADAR ZENGİNİZ"

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK tarafından düzenlenen Aile Eğitim Seminerleri devam ediyor. Seminere katılan Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, "Batılılar başkalarından çaldıkları kadar, biz ise başkalarına verdiğimiz kadar zenginiz" diye konuştu.

Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) tarafından düzenlenen Aile Eğitim Semineri Şehir Tiyatrosu'nda yapıldı. "Çocuk, Aile, Savaş" konulu seminere Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak katıldı. Konuşmasında Suriye'de, Filistin'de yaşananları anlatan ve Türkiye'nin yaptığı yardımlara dikkat çekerek Suriyeliler için 7 milyar TL harcandığını ifade eden Dilipak, "Allah'ın rızasını gözeterek ve karşılığını sadece Allah'tan bekleyerek hiçbir sorumluluğunu taşınmadığımız insanlara iyilikte bulunursak Allah bunu 100 katıyla geri verecektir. Batılılar başkalarından çaldıkları kadar, biz ise başkalarına verdiğimiz kadar zenginiz" dedi.

Batıda intihardan ölen sayısının doğuda terörden ölen sayısından daha fazla olduğunu ifade eden ve batıda çocukları tarafından terk edilen yaşlılar topluluğu olduğunu dile getiren Dilipak, dünyada milyarlarca insan cehennem ateşine koştuğunu söyledi.

Seminer sonrası Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mehmet Akif Yavuz, Abdurrahman Dilipak'a teşekkür ederek çiçek verdi.

 
   
Tarih : 26.01.2017  

     
 
     
 HABER ARŞİVİ    
 
Yunus Taşcan
06.04.2017

Diksiyon
Fatma çelikle diksiyon kursunu bitirdim herkeze tavsiye ederim. Çok güzel yer ve çok güzel ilgileniliyor teşekkürler :)


Sedat Aslanoğlu
26.03.2017

C# kursu
Merhabalar vermiş olduğunuz kurslar halkımıza çok faydalı ve bilgi beceri konusunda çok şey katmıştır bu konuda emeği geçen değerli büyüklerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keşke belsin sosyal tesislerinde akşam seansı C# kursuda verebilseniz çok seviniriz saygılarımla


ANADOLU BURO MAKİNALARI LTD.ŞTİ.
01.03.2017

KAYMEK
bizler de firma olarak kaymek kurslarına hizmet vermekteyiz .başta belediyemiz olmak üzere bizlere böyle bir hizmeti sundukları için teşekür ederiz. hocalarımız olsun çalışanları olsun yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.


melike gençaslan
04.12.2016

konu yok
Bende Kaymek kurslarına gidiyorum,bencede çok güzel...


ahmet ayçicek
28.11.2016

kaymek kursları
2 yıldır dönem dönem kaymek kurslarına katılmaktayım. bu hizmeti sağlayan başta belediyemiz olmak üzere tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


Mesaj Oku Mesaj Yaz
Copyright © 2016, Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.