| Huzur Çınarı ve Genç KAYMEK İş Birliği  
 
   

 HUZUR ÇINARI VE GENÇ KAYMEK İŞ BİRLİĞİ

Büyükşehir Belediyesi, ilgili birimleriyle daha donanımlı bir gençlik yetişmesi için gayret göstermeye devam ediyor. Bu kapsamda KAYMEK bünyesindeki Huzur Çınarı ile Genç KAYMEK gençler için el birliği ile çalışıyor.

Genç KAYMEK tesisleri ile okullarda öğrencilerle bir araya gelen Huzur Çınarı aile danışmanları öğrencilere bireysel psikolojik destek hizmetleri veriyor. Aile danışmanları bireysel destek çalışmalarının yanı sıra sınav kaygısı, motivasyon, etkili ders çalışma teknikleri ve değerler eğitimi gibi birçok konuda seminerler gerçekleştirerek bilgilendirmelerde bulunuyor.

Dönem boyunca şehir merkezi ve ilçelerde 29 farklı okulda 38 seminer verildi. Aile danışmanları bu seminerlerde sadece öğrencilerle değil ailelerle de bir araya gelerek öğrencinin başarısında aileye düşen görevleri anlattılar.

 
   
Tarih : 29.05.2018  

     
 
     
 HABER ARŞİVİ    
 
Yunus Taşcan
06.04.2017

Diksiyon
Fatma çelikle diksiyon kursunu bitirdim herkeze tavsiye ederim. Çok güzel yer ve çok güzel ilgileniliyor teşekkürler :)


Sedat Aslanoğlu
26.03.2017

C# kursu
Merhabalar vermiş olduğunuz kurslar halkımıza çok faydalı ve bilgi beceri konusunda çok şey katmıştır bu konuda emeği geçen değerli büyüklerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keşke belsin sosyal tesislerinde akşam seansı C# kursuda verebilseniz çok seviniriz saygılarımla


ANADOLU BURO MAKİNALARI LTD.ŞTİ.
01.03.2017

KAYMEK
bizler de firma olarak kaymek kurslarına hizmet vermekteyiz .başta belediyemiz olmak üzere bizlere böyle bir hizmeti sundukları için teşekür ederiz. hocalarımız olsun çalışanları olsun yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.


melike gençaslan
04.12.2016

konu yok
Bende Kaymek kurslarına gidiyorum,bencede çok güzel...


ahmet ayçicek
28.11.2016

kaymek kursları
2 yıldır dönem dönem kaymek kurslarına katılmaktayım. bu hizmeti sağlayan başta belediyemiz olmak üzere tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


Mesaj Oku Mesaj Yaz
Copyright © 2016, Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.