| KAYMEK'E Mostar Övgüsü  
 
   

 KAYMEK’E MOSTAR ÖVGÜSÜ

Sanat ve mesleki eğitimde marka haline gelen KAYMEK sadece ilimizde değil yurt dışında da övgü dolu işler yapmaya devam ediyor. KAYMEK’in Mostar Kurs Merkezi’nde bir sertifika heyecanı daha yaşandı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK ve Mostar Yunus Emre Enstitüsü (YEE) iş birliğiyle 6 aydır devam eden Hüsn-ü Hat ve 2 aydır devam eden Tezhip kursları sona erdi.

Törene katılan Türkiye’nin Mostar Başkonsolosu Zerrin Kandemir, Mostar’ın kardeş şehri olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Mostar’daki çalışmalarının her zaman takdir gördüğünü dile getirerek kursu başarıyla tamamlayan kursiyerleri de tebrik etti.

Mostar Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Yunus Dilber ise YEE ve KAYMEK arasındaki iş birliğinin Mostarlılara olan faydasını görmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, KAYMEK Mostar İdarecisi Billur Dilber de kurslara ilgi gösteren ve başarıyla tamamlayan tüm kursiyerlere teşekkürlerini iletti.

Konuşmaların ardından 55 kursiyere sertifikaları takdim edildi.

 
   
Tarih : 20.05.2018  

     
 
     
 HABER ARŞİVİ    
 
Yunus Taşcan
06.04.2017

Diksiyon
Fatma çelikle diksiyon kursunu bitirdim herkeze tavsiye ederim. Çok güzel yer ve çok güzel ilgileniliyor teşekkürler :)


Sedat Aslanoğlu
26.03.2017

C# kursu
Merhabalar vermiş olduğunuz kurslar halkımıza çok faydalı ve bilgi beceri konusunda çok şey katmıştır bu konuda emeği geçen değerli büyüklerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keşke belsin sosyal tesislerinde akşam seansı C# kursuda verebilseniz çok seviniriz saygılarımla


ANADOLU BURO MAKİNALARI LTD.ŞTİ.
01.03.2017

KAYMEK
bizler de firma olarak kaymek kurslarına hizmet vermekteyiz .başta belediyemiz olmak üzere bizlere böyle bir hizmeti sundukları için teşekür ederiz. hocalarımız olsun çalışanları olsun yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.


melike gençaslan
04.12.2016

konu yok
Bende Kaymek kurslarına gidiyorum,bencede çok güzel...


ahmet ayçicek
28.11.2016

kaymek kursları
2 yıldır dönem dönem kaymek kurslarına katılmaktayım. bu hizmeti sağlayan başta belediyemiz olmak üzere tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


Mesaj Oku Mesaj Yaz
Copyright © 2016, Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.