| KAYMEK Girişimci Yetiştiriyor  
 
   

 KAYMEK GİRİŞİMCİ YETİŞTİRİYOR

Sanat ve mesleki eğitimde Anadolu’nun markası olan KAYMEK girişimci de yetiştiriyor. KAYMEK Girişimcilik Kurslarında eğitim alan kursiyerler için Girişimcilik Paneli düzenlendi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK tarafından düzenlenen Girişimcilik Paneli Sümer Kurs Merkezi’nde gerçekleştirildi. KAYMEK Girişimcilik Kursu’nda eğitim almış 5 farklı sektördeki uzman girişimcilerin konuşmacı olarak katıldığı panelde iş kurma sürecinde karşılaşılan hususlar ve KOSGEB desteklerinden yararlanabilmenin yolları ele alındı.

Tecrübe aktarımı ve takip edilmesi gereken yol haritasına ilişkin fikirlerin paylaşıldığı panelde girişimci adaylarının merak ettiği sorulara da yanıt verildi.

 
   
Tarih : 09.05.2018  

     
 
     
 HABER ARŞİVİ    
 
Yunus Taşcan
06.04.2017

Diksiyon
Fatma çelikle diksiyon kursunu bitirdim herkeze tavsiye ederim. Çok güzel yer ve çok güzel ilgileniliyor teşekkürler :)


Sedat Aslanoğlu
26.03.2017

C# kursu
Merhabalar vermiş olduğunuz kurslar halkımıza çok faydalı ve bilgi beceri konusunda çok şey katmıştır bu konuda emeği geçen değerli büyüklerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keşke belsin sosyal tesislerinde akşam seansı C# kursuda verebilseniz çok seviniriz saygılarımla


ANADOLU BURO MAKİNALARI LTD.ŞTİ.
01.03.2017

KAYMEK
bizler de firma olarak kaymek kurslarına hizmet vermekteyiz .başta belediyemiz olmak üzere bizlere böyle bir hizmeti sundukları için teşekür ederiz. hocalarımız olsun çalışanları olsun yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.


melike gençaslan
04.12.2016

konu yok
Bende Kaymek kurslarına gidiyorum,bencede çok güzel...


ahmet ayçicek
28.11.2016

kaymek kursları
2 yıldır dönem dönem kaymek kurslarına katılmaktayım. bu hizmeti sağlayan başta belediyemiz olmak üzere tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


Mesaj Oku Mesaj Yaz
Copyright © 2016, Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.