| KAYMEK'te Kadınlar Duada Buluştu  
 
   

 KAYMEK’TE KADINLAR DUADA BULUŞTU Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza attı. KAYMEK bünyesindeki kadınlar 14 kurs merkezinde aynı anda Afrin Kahramanları için dua etti. Bu anlamlı etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in eşi İkbal Çelik de katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in eşi İkbal Çelik, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde KAYMEK’in Hürriyet Mahallesi’ndeki kurs merkezini ziyaret etti. Kurs merkezindeki kadınlara hitap ederek tüm dünya kadınlarının bugününü tebrik eden İkbal Çelik, “Kadınlar Günü sadece bugüne has bir gün değildir. Her gün kadınlar için özel bir gündür ve her gün kadınlara saygı gösterilmesi, değer verilmesi gerekir. Doğumundan ölümüne kadar her an kadının iffetini korumak hepimizin görevidir” dedi. Kadınlar Günü’nde KAYMEK’in anlamlı etkinliğine de değinen Çelik, Afrin ya da yurdumuzun farklı noktalarında vatan için mücadele eden kahramanlarımızdan hiçbir zaman duaların eksik edilmeyeceğini söyledi. KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları Müdürü Mürşide Gonca Aslan da, “KAYMEK Kadınları Duada Birleşsin” adıyla tüm KAYMEK merkezlerinde dualar edildiğini ifade ederek, yürekten çıkan duaların güvenlik güçlerimize kalkan olacağını dile getirdi.  Konuşmaların ardından şehitlerimiz ve terörle mücadele eden kahramanlar için dualar edildi ve tüm kadınlara "KAYMEK Kadınları Duada Buluşuyor" rozeti takıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in eşi İkbal Çelik, daha sonra Hürriyet Kurs Merkezi’ni gezerek kursiyerlerin çalışmalarını inceledi ve onlarla sohbet etti.

 
   
Tarih : 08.03.2018  

     
 
     
 HABER ARŞİVİ    
 
Yunus Taşcan
06.04.2017

Diksiyon
Fatma çelikle diksiyon kursunu bitirdim herkeze tavsiye ederim. Çok güzel yer ve çok güzel ilgileniliyor teşekkürler :)


Sedat Aslanoğlu
26.03.2017

C# kursu
Merhabalar vermiş olduğunuz kurslar halkımıza çok faydalı ve bilgi beceri konusunda çok şey katmıştır bu konuda emeği geçen değerli büyüklerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keşke belsin sosyal tesislerinde akşam seansı C# kursuda verebilseniz çok seviniriz saygılarımla


ANADOLU BURO MAKİNALARI LTD.ŞTİ.
01.03.2017

KAYMEK
bizler de firma olarak kaymek kurslarına hizmet vermekteyiz .başta belediyemiz olmak üzere bizlere böyle bir hizmeti sundukları için teşekür ederiz. hocalarımız olsun çalışanları olsun yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.


melike gençaslan
04.12.2016

konu yok
Bende Kaymek kurslarına gidiyorum,bencede çok güzel...


ahmet ayçicek
28.11.2016

kaymek kursları
2 yıldır dönem dönem kaymek kurslarına katılmaktayım. bu hizmeti sağlayan başta belediyemiz olmak üzere tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


Mesaj Oku Mesaj Yaz
Copyright © 2016, Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.