| Büyükşehir'den Kadınlar Günü'ne Özel  
 
   

 BÜYÜKŞEHİR’DEN KADINLAR GÜNÜ’NE ÖZEL

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK ve Ulaşım A.Ş. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenledi. KAYMEK tarafından BYZ Outlet’te “Takı Tasarım ve Cam Boncuk Yapım” atölyesi açılırken, Ulaşım A.Ş. de Cumhuriyet Meydanı’nda kadınlara çiçek dağıttı.

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde “KAYMEK Kadınları Duada Buluşuyor” etkinliğinin yanı sıra BYZ Outlet’te de ücretsiz kurs açtı. KAYMEK tarafından açılan “Takı Tasarım ve Cam Boncuk Yapım” atölyesi kadınlardan büyük ilgi gördü. Gün boyunca atölyeyi ziyaret eden kadınlar, kendi takısını kendisi tasarladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerine Kayseri Ulaşım A.Ş. de katıldı. Ulaşım A.Ş. tarafından Cumhuriyet Meydanı’ndaki raylı sistem durağı ve çevresinde kadınlara çiçek dağıtıldı.

 
   
Tarih : 08.03.2018  

     
 
     
 HABER ARŞİVİ    
 
Yunus Taşcan
06.04.2017

Diksiyon
Fatma çelikle diksiyon kursunu bitirdim herkeze tavsiye ederim. Çok güzel yer ve çok güzel ilgileniliyor teşekkürler :)


Sedat Aslanoğlu
26.03.2017

C# kursu
Merhabalar vermiş olduğunuz kurslar halkımıza çok faydalı ve bilgi beceri konusunda çok şey katmıştır bu konuda emeği geçen değerli büyüklerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keşke belsin sosyal tesislerinde akşam seansı C# kursuda verebilseniz çok seviniriz saygılarımla


ANADOLU BURO MAKİNALARI LTD.ŞTİ.
01.03.2017

KAYMEK
bizler de firma olarak kaymek kurslarına hizmet vermekteyiz .başta belediyemiz olmak üzere bizlere böyle bir hizmeti sundukları için teşekür ederiz. hocalarımız olsun çalışanları olsun yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.


melike gençaslan
04.12.2016

konu yok
Bende Kaymek kurslarına gidiyorum,bencede çok güzel...


ahmet ayçicek
28.11.2016

kaymek kursları
2 yıldır dönem dönem kaymek kurslarına katılmaktayım. bu hizmeti sağlayan başta belediyemiz olmak üzere tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


Mesaj Oku Mesaj Yaz
Copyright © 2016, Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.