| KAYMEK Müslüman Kadınların Gündeminde  
 
   

 KAYMEK MÜSLÜMAN KADINLARIN GÜNDEMİNDE

Sanat ve mesleki eğitimde Anadolu’nun markası olan KAYMEK Dünya Müslüman Kadınlar Zirvesi ve Fuarı’nda temsil edildi. KAYMEK Müdürü Mürşide Gonca Aslan’ın zirvede açıkladığı “Seferden Zafere Türk Kadını” projesi katılımcıların büyük ilgisini çekti.

İstanbul’da gerçekleştirilen Dünya Müslüman Kadınlar Zirvesi’ne dünyanın dört bir yanından bürokratlar, akademisyenler ve parlamenterler katıldı. Çeşitli oturumlarla Müslüman kadının dünyadaki yeri ile ilgili görüşlerin aktarıldığı zirvede KAYMEK Müdürü Mürşide Gonca Aslan da bir konuşma yaptı.

Konuşmasında kadın hakları ya da insan haklarının kaynağının İslam olduğunu ifade eden Mürşide Gonca Aslan, “Batı kaynaklı çözüm önerileri yerine, kendi temel dinamiklerini referans alan, öze dönüş seferberliğini benimseyen bir anlayışla hareket ettiğimizde iyileşme adımlarını atmış olacağız” dedi. Aslan, KAYMEK’in “Seferden Zafere Türk Kadını” projesiyle ilgili de katılımcılara açıklamalarda bulundu.

 
   
Tarih : 06.03.2018  

     
 
     
 HABER ARŞİVİ    
 
Yunus Taşcan
06.04.2017

Diksiyon
Fatma çelikle diksiyon kursunu bitirdim herkeze tavsiye ederim. Çok güzel yer ve çok güzel ilgileniliyor teşekkürler :)


Sedat Aslanoğlu
26.03.2017

C# kursu
Merhabalar vermiş olduğunuz kurslar halkımıza çok faydalı ve bilgi beceri konusunda çok şey katmıştır bu konuda emeği geçen değerli büyüklerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keşke belsin sosyal tesislerinde akşam seansı C# kursuda verebilseniz çok seviniriz saygılarımla


ANADOLU BURO MAKİNALARI LTD.ŞTİ.
01.03.2017

KAYMEK
bizler de firma olarak kaymek kurslarına hizmet vermekteyiz .başta belediyemiz olmak üzere bizlere böyle bir hizmeti sundukları için teşekür ederiz. hocalarımız olsun çalışanları olsun yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.


melike gençaslan
04.12.2016

konu yok
Bende Kaymek kurslarına gidiyorum,bencede çok güzel...


ahmet ayçicek
28.11.2016

kaymek kursları
2 yıldır dönem dönem kaymek kurslarına katılmaktayım. bu hizmeti sağlayan başta belediyemiz olmak üzere tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


Mesaj Oku Mesaj Yaz
Copyright © 2016, Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.