| Dualar Kahramanlar İçin  
 
   

 Başkan Çelik, sabah namazında Hunat Camii’nde bir araya gelen binlerce kişi ile birlikte Mehmetçik için dua etti

DUALAR KAHRAMANLAR İÇİN

Hunat Camii’nde başta Afrin olmak üzere hain terörle mücadele eden güvenlik güçleri için Kuran-ı Kerim okundu ve dualar edildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de binlerce Kayserili ile birlikte bu anlamlı programa katıldı.

Kayserililer sabah namazında Hunat Camii’nde bir araya geldi. “Dualar Kahraman Mehmetçik İçin” adlı program kapsamında sabah namazı sonrası dualar edildi. Programa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yanı sıra Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programa Genç KAYMEK öğrencileri de iştirak etti.

İl Müftüsü Şahin Güven tarafından Kuran-ı Kerim’in okunmasının ardından Afrin’de önemli bir operasyona imza atan Kahraman Mehmetçik için dualar ettirdi. Şehitlerimiz için rahmet dilendi ve gazilerimize acil şifalar temennisinde bulunuldu.

Hunat Camii’nde kılınan sabah namazı ve duaların ardından programa katılan vatandaşlara Büyükşehir Belediyesi tarafından çorba dağıtıldı.

 
   
Tarih : 28.01.2018  

     
 
     
 HABER ARŞİVİ    
 
Yunus Taşcan
06.04.2017

Diksiyon
Fatma çelikle diksiyon kursunu bitirdim herkeze tavsiye ederim. Çok güzel yer ve çok güzel ilgileniliyor teşekkürler :)


Sedat Aslanoğlu
26.03.2017

C# kursu
Merhabalar vermiş olduğunuz kurslar halkımıza çok faydalı ve bilgi beceri konusunda çok şey katmıştır bu konuda emeği geçen değerli büyüklerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keşke belsin sosyal tesislerinde akşam seansı C# kursuda verebilseniz çok seviniriz saygılarımla


ANADOLU BURO MAKİNALARI LTD.ŞTİ.
01.03.2017

KAYMEK
bizler de firma olarak kaymek kurslarına hizmet vermekteyiz .başta belediyemiz olmak üzere bizlere böyle bir hizmeti sundukları için teşekür ederiz. hocalarımız olsun çalışanları olsun yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.


melike gençaslan
04.12.2016

konu yok
Bende Kaymek kurslarına gidiyorum,bencede çok güzel...


ahmet ayçicek
28.11.2016

kaymek kursları
2 yıldır dönem dönem kaymek kurslarına katılmaktayım. bu hizmeti sağlayan başta belediyemiz olmak üzere tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


Mesaj Oku Mesaj Yaz
Copyright © 2016, Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.