| Akkışlalı Analardan Kahraman Askerlere Mantı  
 
   

 AKKIŞLALI ANALARDAN KAHRAMAN ASKERLERE MANTI

Türk Ordusu’nun sınır güvenliğimizi korumak ve bölücü terör örgütlerini temizlemek için başlattığı Afrin harekatı yurdun dört bir yanından anlamlı destekler almaya devam ediyor. Akkışla’da bulunan KAYMEK bünyesindeki Kadın ve Gençlik Merkezi’nde bir araya gelen Akkışlalı analar Afrin kahramanları için mantı yumdular. Akkışla Belediyesi de bu anlamlı çalışmaya destek verdi.

Tarih boyunca ordumuzun her zaman yanında olan Türk kadını bu özelliğini bir kez daha gösterdi. Akkışla Belediyesi’nin de desteğiyle KAYMEK bünyesindeki Akkışla Kadın ve Gençlik Merkezi’nde bir araya gelen Akkışlalı kadınlar kahraman askerlerimiz için mantı yumdular.

Afrin harekatındaki askerlerimize moral ve destek vermek isteyen Akkışla Kadın ve Gençlik Merkezi kursiyerleri Zeytin Dalı operasyonundaki askerlerimiz için 45 kilo mantı hazırladı.

Akkışlalı anaların hazırlamış oldukları mantı, Kilis Valiliği kanalıyla operasyonu başarıyla sürdüren kahraman askerlerimize ulaştırılacak.

 
   
Tarih : 27.01.2018  

     
 
     
 HABER ARŞİVİ    
 
Yunus Taşcan
06.04.2017

Diksiyon
Fatma çelikle diksiyon kursunu bitirdim herkeze tavsiye ederim. Çok güzel yer ve çok güzel ilgileniliyor teşekkürler :)


Sedat Aslanoğlu
26.03.2017

C# kursu
Merhabalar vermiş olduğunuz kurslar halkımıza çok faydalı ve bilgi beceri konusunda çok şey katmıştır bu konuda emeği geçen değerli büyüklerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keşke belsin sosyal tesislerinde akşam seansı C# kursuda verebilseniz çok seviniriz saygılarımla


ANADOLU BURO MAKİNALARI LTD.ŞTİ.
01.03.2017

KAYMEK
bizler de firma olarak kaymek kurslarına hizmet vermekteyiz .başta belediyemiz olmak üzere bizlere böyle bir hizmeti sundukları için teşekür ederiz. hocalarımız olsun çalışanları olsun yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.


melike gençaslan
04.12.2016

konu yok
Bende Kaymek kurslarına gidiyorum,bencede çok güzel...


ahmet ayçicek
28.11.2016

kaymek kursları
2 yıldır dönem dönem kaymek kurslarına katılmaktayım. bu hizmeti sağlayan başta belediyemiz olmak üzere tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


Mesaj Oku Mesaj Yaz
Copyright © 2016, Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.