| Huzur Çınarı Huzur Veriyor  
 
   

 HUZUR ÇINARI HUZUR VERİYOR

Büyükşehir Belediyesi KAYMEK bünyesindeki Huzur Çınarı Aile Danışmanlık Merkezi huzur veren çalışmalarını sürdürüyor. Daha sağlıklı ve daha mutlu aileler için kent merkezi ve ilçelerde bir dizi çalışma yapan Huzur Çınarı, iki ayda 5 bin 216 kişiye ulaştı.

Huzur Çınarı Aile Danışmanlık Merkezi sadece ekim ve kasım ayı içerisinde 47 seminer, 42 grup rehberlik çalışması, 7 aile akademisi semineri, 5 apartman toplantısı ve bireysel görüşmeler olmak üzere bir dizi çalışma yaptı. Aile danışmanlık ve rehberlik faaliyetleri kapsamında KAYMEK ve Genç KAYMEK Tesisleri ile Kadın ve Gençlik Merkezlerinde 1635 kişiyle bireysel görüşme yapılarak sorunlarına çare arandı.

Huzur Çınarı yine iki ay içerisinde “Eşler Arası İletişim”, “Aile ve Akraba Müdahalesi”, “Ergen Ebeveyn İletişimi”, “0-6 Yaş Dönemi Çocuklar” gibi konularda 47 seminer düzenledi. Kent merkezi ve ilçelerde yapılan seminerleri 2 bin 109 kişi takip etti.

İlçelerdeki aile akademisi ve kent merkezindeki apartman toplantılarıyla sağlıklı ve mutlu aileler için önemli çalışmalar yapan Huzur Çınarı, farklı konularda 42 ayrı grup rehberliği çalışmasına da imza attı. Huzur Çınarı Aile Danışmanlık Merkezi, tüm bu çalışmalarla sadece iki ay içinde 5 bin 216 kişiye ulaşma başarısı gösterdi.

 
   
Tarih : 27.12.2017  

     
 
     
 HABER ARŞİVİ    
 
Yunus Taşcan
06.04.2017

Diksiyon
Fatma çelikle diksiyon kursunu bitirdim herkeze tavsiye ederim. Çok güzel yer ve çok güzel ilgileniliyor teşekkürler :)


Sedat Aslanoğlu
26.03.2017

C# kursu
Merhabalar vermiş olduğunuz kurslar halkımıza çok faydalı ve bilgi beceri konusunda çok şey katmıştır bu konuda emeği geçen değerli büyüklerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keşke belsin sosyal tesislerinde akşam seansı C# kursuda verebilseniz çok seviniriz saygılarımla


ANADOLU BURO MAKİNALARI LTD.ŞTİ.
01.03.2017

KAYMEK
bizler de firma olarak kaymek kurslarına hizmet vermekteyiz .başta belediyemiz olmak üzere bizlere böyle bir hizmeti sundukları için teşekür ederiz. hocalarımız olsun çalışanları olsun yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.


melike gençaslan
04.12.2016

konu yok
Bende Kaymek kurslarına gidiyorum,bencede çok güzel...


ahmet ayçicek
28.11.2016

kaymek kursları
2 yıldır dönem dönem kaymek kurslarına katılmaktayım. bu hizmeti sağlayan başta belediyemiz olmak üzere tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


Mesaj Oku Mesaj Yaz
Copyright © 2016, Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.