| KAYMEK Stres Alır  
 
   

 Başkan Çelik’in eşi İkbal Çelik, KAYMEK sergisinin açılışında stresi olan bayanlara seslendi.

 

“KAYMEK STRES ALIR”

Sanat ve mesleki eğitimde Anadolu’nun Markası haline gelen KAYMEK, el emeği göz nuru eserlerle sergiler açmaya devam ediyor. Kurdele Nakışı Sergisi’nin açılışı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in eşi İkbal Çelik’in katılımıyla yapıldı. İkbal Çelik, açılışta yaptığı konuşmada stresi olanları KAYMEK’e davet etti.

 

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK, Kayseri Park AVM’de Kurdele Nakışı Sergisi açtı. Serginin açılışını Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in eşi İkbal Çelik yaptı.

 

200’e yakın eserin ter aldığı sergiyi katılımcılarla birlikte gezen İkbal Çelik, KAYMEK kurslarına ilişkin de açıklamalarda bulundu. KAYMEK’in geniş bir aile olduğunu ifade eden Çelik, tüm çalışanların özveriyle gayret gösterdiklerini söyledi. KAYMEK kurslarına katılan hanımların da aile ortamında çok güzel ürünler ortaya koyduklarını dile getiren İkbal Çelik, “KAYMEK’e gelenlerde stres kalmıyor. Stresli olanları KAYMEK’e bekliyoruz. Kurslardan çok mutlu şekilde ayrılırlar diye düşünüyoruz. KAYMEK’te bir aile sıcaklığı var. KAYMEK ile tanışmayanların gelip görmelerini ve burayı keşfetmelerini öneriyorum” diye konuştu.

 
   
Tarih : 20.12.2017  

     
 
     
 HABER ARŞİVİ    
 
Yunus Taşcan
06.04.2017

Diksiyon
Fatma çelikle diksiyon kursunu bitirdim herkeze tavsiye ederim. Çok güzel yer ve çok güzel ilgileniliyor teşekkürler :)


Sedat Aslanoğlu
26.03.2017

C# kursu
Merhabalar vermiş olduğunuz kurslar halkımıza çok faydalı ve bilgi beceri konusunda çok şey katmıştır bu konuda emeği geçen değerli büyüklerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keşke belsin sosyal tesislerinde akşam seansı C# kursuda verebilseniz çok seviniriz saygılarımla


ANADOLU BURO MAKİNALARI LTD.ŞTİ.
01.03.2017

KAYMEK
bizler de firma olarak kaymek kurslarına hizmet vermekteyiz .başta belediyemiz olmak üzere bizlere böyle bir hizmeti sundukları için teşekür ederiz. hocalarımız olsun çalışanları olsun yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.


melike gençaslan
04.12.2016

konu yok
Bende Kaymek kurslarına gidiyorum,bencede çok güzel...


ahmet ayçicek
28.11.2016

kaymek kursları
2 yıldır dönem dönem kaymek kurslarına katılmaktayım. bu hizmeti sağlayan başta belediyemiz olmak üzere tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


Mesaj Oku Mesaj Yaz
Copyright © 2016, Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.