| Bayan ÇELİK'ten Anlamlı Ziyaret  
 
   

 BAYAN ÇELİK’TEN ANLAMLI ZİYARET

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in eşi İkbal Çelik, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle KAYMEK’in Sümer ve Göznuru Tesisleri’nde öğretmenlerle bir araya geldi. Çelik, KAYMEK öğretmenlerinin şahsında tüm öğretmenlerin bu özel gününü kutladı.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in eşi İkbal Çelik, Öğretmenler Günü’nde anlamlı bir ziyarette bulundu. KAYMEK’te görev yapan eğitmenleri Sümer Tesisleri’nde ziyaret eden İkbal Çelik, KAYMEk Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları Müdiresi Mürşide Gonca Aslan tarafından karşılandı. KAYMEK eğitmenlerinin bu özel gününü kutlayan Çelik, öğretmenlere tek tek gül hediye etti. KAYMEK eğitmenleri ile sohbet eden İkbal Çelik, öğretmenler gününü kutlayarak tüm öğretmenlere hayırlı nesiller yetiştirmeleri temennisinde bulundu.

 

Öğretmenlere aileleriyle birlikte nice sağlıklı ve mutlu yıllar geçirmeleri temennisini ileten Çelik, böyle anlamlı bir günde öğretmenlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

 

KAYMEK Sümer Tesisleri’nde daha sonra Başkan Mustafa Çelik’in eşi İkbal Çelik ve öğretmenler tarafından Öğretmenler Günü pastası kesildi. Başkan Daha sonra Sümer Tesislerindeki kursları ziyaret ederek kursiyerlerle sohbet eden İkbal Çelik, buradan KAYMEK’in Göznuru Tesisleri’ne geçti. Göznuru Tesisleri’nde görev yapan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tebrik eden ve onlara gül veren İkbal Çelik, Göznuru Tesisleri’ndeki kursları da gezdi. Çelik, kurslardaki eğitmenler ve kursiyerlerle sohbet etti.

 
   
Tarih : 24.11.2017  

     
 
     
 HABER ARŞİVİ    
 
Yunus Taşcan
06.04.2017

Diksiyon
Fatma çelikle diksiyon kursunu bitirdim herkeze tavsiye ederim. Çok güzel yer ve çok güzel ilgileniliyor teşekkürler :)


Sedat Aslanoğlu
26.03.2017

C# kursu
Merhabalar vermiş olduğunuz kurslar halkımıza çok faydalı ve bilgi beceri konusunda çok şey katmıştır bu konuda emeği geçen değerli büyüklerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keşke belsin sosyal tesislerinde akşam seansı C# kursuda verebilseniz çok seviniriz saygılarımla


ANADOLU BURO MAKİNALARI LTD.ŞTİ.
01.03.2017

KAYMEK
bizler de firma olarak kaymek kurslarına hizmet vermekteyiz .başta belediyemiz olmak üzere bizlere böyle bir hizmeti sundukları için teşekür ederiz. hocalarımız olsun çalışanları olsun yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.


melike gençaslan
04.12.2016

konu yok
Bende Kaymek kurslarına gidiyorum,bencede çok güzel...


ahmet ayçicek
28.11.2016

kaymek kursları
2 yıldır dönem dönem kaymek kurslarına katılmaktayım. bu hizmeti sağlayan başta belediyemiz olmak üzere tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


Mesaj Oku Mesaj Yaz
Copyright © 2016, Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.