| KAYMEK'ten "OSMANLI TUĞRASI" Sergisi  
 
   

 KAYMEK’TEN “OSMANLI TUĞRASI” SERGİSİ

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları tarafından her ay açılan sergilere bir yenisi daha eklendi. Meysu Oulet’te 36 Osmanlı padişahına ait tuğralardan oluşan sergi açıldı.

Anadolu’da marka haline KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları, birbirinden güzel eserleri üretmeye devam ediyor. KAYMEK tarafından bir döneme damgasını vurmuş Osmanlı padişahlarının mühürleri, maraş işi ile işlenerek sergilendi. Meysu Outlet’te açılan sergide el emeği ile yapılmış 36 tuğra yer alıyor. Üç gün açık kalacak olan sergi 10.00 ile 22.00 saatleri arasında gezilebilecek.

 
   
Tarih : 20.11.2017  

     
 
     
 HABER ARŞİVİ    
 
Yunus Taşcan
06.04.2017

Diksiyon
Fatma çelikle diksiyon kursunu bitirdim herkeze tavsiye ederim. Çok güzel yer ve çok güzel ilgileniliyor teşekkürler :)


Sedat Aslanoğlu
26.03.2017

C# kursu
Merhabalar vermiş olduğunuz kurslar halkımıza çok faydalı ve bilgi beceri konusunda çok şey katmıştır bu konuda emeği geçen değerli büyüklerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keşke belsin sosyal tesislerinde akşam seansı C# kursuda verebilseniz çok seviniriz saygılarımla


ANADOLU BURO MAKİNALARI LTD.ŞTİ.
01.03.2017

KAYMEK
bizler de firma olarak kaymek kurslarına hizmet vermekteyiz .başta belediyemiz olmak üzere bizlere böyle bir hizmeti sundukları için teşekür ederiz. hocalarımız olsun çalışanları olsun yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.


melike gençaslan
04.12.2016

konu yok
Bende Kaymek kurslarına gidiyorum,bencede çok güzel...


ahmet ayçicek
28.11.2016

kaymek kursları
2 yıldır dönem dönem kaymek kurslarına katılmaktayım. bu hizmeti sağlayan başta belediyemiz olmak üzere tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


Mesaj Oku Mesaj Yaz
Copyright © 2016, Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.